Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs

Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs

Mercator 1, 6135KW, Sittard 046-4201212 Website

Openingstijden (18 sep - 24 sep)

  • Deze week| Volgende week

  • Maandag

    -
  • Dinsdag

    -
  • Woensdag

    -
  • Donderdag

    -
  • Vrijdag

    -
  • Zaterdag

    gesloten
  • Zondag

    gesloten

Koopavond

Geen koopavonden bekend

Koopzondag

Geen koopzondagen bekend


Bedrijfsomschrijving

Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO) is een samenwerkingsbestuur voor scholen voor voortgezet onderwijs in Limburg. Wij zorgen voor uitstekend onderwijs, van praktijkonderwijs tot en met gymnasium. 21 scholen uit heel Limburg vormen samen LVO. De scholen hebben allemaal een eigen identiteit. Er is altijd wel een school die past! Onderwijs is onze core business: uitstekend onderwijs, tevreden leerlingen en tevreden ouders.

Via onze website vindt u meer informatie over de scholen. Vacatures kunt u vinden op de website www.limburgzoektdocenten.nl en via LinkedIn.

Het hoofdkantoor (bestuur en ondersteunende diensten) van LVO ligt in Sittard. Onze scholen:
LVO Noord:
- Raayland College Venray, www.raayland.nl
- Dendron College Horst, www.dendron.nl
- Het Bouwens Panningen, www.hetbouwens.nl

LVO Westelijke Mijnstreek:
- Graaf Huyn College Geleen, www.ghc.nl
- SG Groenewald Stein, www.groenewald.nl

LVO Weert:
- Bravo! College Budel, http://bravocollege.nl
- Het College Weert, www.college.nl
- Philips van Horne SG Weert, www.pvanhorne.nl
- Het Kwadrant Weert, www.hetkwadrant.nl

LVO Heuvelland:
- Sophianum SG Gulpen, www.sophianum.nl
- Stella Maris College Meerssen Valkenburg, www.stellamariscollege.nl

LVO Parkstad:
- Broeklandcollege Hoensbroek, www.broekland-lvo.nl
- Emmacollege Heerlen, www.emma-lvo.nl
- Grotiuscollege Heerlen, http://web.grotius.nl
- Romboutscollege Brunssum, www.rombouts-lvo.nl
- Sint-Janscollege Hoensbroek, www.sintjan-lvo.nl
- Vrijeschool Parkstad Heerlen, www.vrijeschoolparkstad.nl

LVO Maastricht:
samenwerkende scholen vmbo, vhbo en vwo
- Porta Mosana College www.portamosana.nl
- Bonnefanten College www.bonnefantencollege.nl
- Sint Maartenscollege www.www.sint-maartenscollege.nl

- OPDC St. Michaël nevenvestiging zorg www.opdc-stmichael.nl
- Terra Nigra praktijkonderwijs www.terranigra.nl
- Bernard Lievegoed School vrijeschool www.blvs.nl

Meer School en studiebegeleiding in de buurt

Deze Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs vestiging gesloten? Probeer dan één van de andere School en studiebegeleiding in de buurt.