Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs

Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs

Mercator 1, 6135KW, Sittard 046-4201212 Website

Openingstijden (28 nov - 4 dec)

  • Deze week| Volgende week

  • Maandag

    -
  • Dinsdag

    -
  • Woensdag

    -
  • Donderdag

    -
  • Vrijdag

    -
  • Zaterdag

    gesloten
  • Zondag

    gesloten

Koopavond

Geen koopavonden bekend

Koopzondag

Geen koopzondagen bekend


Bedrijfsomschrijving

Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO) is een samenwerkingsbestuur voor scholen voor voortgezet onderwijs in Limburg. Wij zorgen voor uitstekend onderwijs, van praktijkonderwijs tot en met gymnasium. 21 scholen uit heel Limburg vallen onder ons bestuur. De scholen hebben allemaal een eigen identiteit. Er is altijd wel een school die past! Onderwijs is onze core business: uitstekend onderwijs, tevreden leerlingen en tevreden ouders.

Via onze website vindt u meer informatie over de scholen. Vacatures kunt u vinden op de website www.limburgzoektdocenten.nl.

Het hoofdkantoor van LVO ligt in Sittard. Onze scholen:
Cluster LVO Noord:
- Raayland College Venray, www.raayland.nl
- Dendron College Horst, www.dendron.nl
- Het Bouwens Panningen, www.hetbouwens.nl

Cluster LVO Westelijke Mijnstreek:
- Graaf Huyn College Geleen, www.ghc.nl
- SG Groenewald Stein, www.groenewald.nl

Cluster LVO Weert:
- Bravo! College Budel, http://bravocollege.nl
- Het College Weert, www.college.nl
- Philips van Horne SG Weert, www.pvanhorne.nl
- Het Kwadrant Weert, www.hetkwadrant.nl

Cluster LVO Heuvelland:
- Sophianum SG Gulpen Nijswiller, www.sophianum.nl
- Stella Maris College Meerssen Valkenburg, www.stellamariscollege.nl

Cluster LVO Parkstad:
- Broeklandcollege Hoensbroek, www.broekland-lvo.nl
- Emmacollege Heerlen, www.emma-lvo.nl
- Grotiuscollege Heerlen, http://web.grotius.nl
- Romboutscollege Brunssum, www.rombouts-lvo.nl
- Sint-Janscollege Hoensbroek, www.sintjan-lvo.nl
- Vrijeschool Parkstad, www.vrijeschoolparkstad.nl

LVO Maastricht:
- Porta Mosana College www.portamosana.nl
- Bonnefanten College www.bonnefantencollege.nl
- Sint Maartenscollege www.www.sint-maartenscollege.nl
- OPDC St. Michaël www.opdc-stmichael.nl
- Terra Nigra www.terranigra.nl
- Bernard Lievegoed School www.blvs.nl

Meer School en studiebegeleiding in de buurt

Deze Stichting LVO Limburgs Voortgezet Onderwijs vestiging gesloten? Probeer dan één van de andere School en studiebegeleiding in de buurt.