Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV

Eerste Binnenhavenweg 11, 4382 ZG, Vlissingen 0118 468 464 Website

Openingstijden (29 apr - 5 mei)

  • Deze week| Volgende week

  • Maandag

    gesloten
  • Dinsdag

    gesloten
  • Woensdag

    gesloten
  • Donderdag

    gesloten
  • Vrijdag

    gesloten
  • Zaterdag

    gesloten
  • Zondag

    gesloten

Koopavond

Geen koopavonden bekend

Koopzondag

Geen koopzondagen bekend

Bedrijfsomschrijving

In de visserij is er elke dag werk. Ook op de visveilingen, de schakel tussen vissers en handelaren, is er elke dag iets te doen. Het is een levendig bedrijf, met eigen wetten, eigen gewoonten en veel afwisseling. Maak hier kennis met de veelzijdigheid van de Zeeuwse Visveilingen, gevestigd in Vlissingen en Breskens.

Meer Veilingen in de buurt

Deze Zeeuwse Visveiling Vlissingen BV vestiging gesloten? Probeer dan één van de andere Veilingen in de buurt.